Rexona’dan ter kokusuyla mücadele rotası

Markadan ter kokusuyla mücadelede yeni bir adım.

02.08.2018 - 15:20 | MediaCat

Rexona'dan ter kokusuyla mücadele rotası

Yaz aylarının başlaması ile birlikte Orhan Gencebay ile güçlerini birleştiren ve ter kokusu sorunu ile mücadelede ilk adımı “Duş yetmez, Rexona kullan” sloganıyla yayınlanan reklam filmleriyle atan Rexona, ter kokusu karşısındaki kararlılığını “Rexona ile Ferah Yolculuklar” kampanyası ile sürdürüyor.

Türkiye’de her 10 kişiden dokuzunun ter kokusuna maruz kaldığını ve ter kokusunun yüzde 77 ile en çok toplu taşıma araçlarında sorun yarattığını ortaya koyan “Türkiye’nin Ter Kokusu ile İmtihanı” araştırmasından yola çıkılarak hazırlanan interaktif kampanya kapsamında Rexona ekipleri, tüketicilerin Twitter ve Instagram hesapları üzerinden oylarıyla belirledikleri duraklara giderek, yolculara Rexona dağıtıyor.

7 Ağustos tarihine kadar uygulanacak olan “Rexona ile Ferah Yolculuklar” etkinliğinin ilk adımı, Söğütlüçeşme’de atıldı. Sosyal medyadaki oylarla Rexona ile Ferah Durak olması istenen Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı’nı ziyaret eden Duş Adam ve Rexona ekibi, durakta deodorant dağıttı.

Kampanya bitimine kadar Rexona ile Ferah Yolculuklar ekibi her gün yeni bir durağı ziyaret edecek. Tüketicilerin Twitter ve Instagram üzerinden Rexona Türkiye hesabına yapacakları bildirimler değerlendirilecek ve ertesi günün ter rotası da tüketici tarafından belirlenmiş olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.