Reksan reklam portföyüne 2 yeni isim katıldı

Reklam sektöründe 39. yılını kutlayan Reksan Reklam, Dimes, Tahsildaroğlu, Bağdat Baharat, Marmarabirlik gibi değerli markalara ilave olarak müşteri portföyüne...

10.03.2009 - 11:08 | MediaCat

Reklam sektöründe 39. yılını kutlayan Reksan Reklam, Dimes, Tahsildaroğlu, Bağdat Baharat, Marmarabirlik gibi değerli markalara ilave olarak müşteri portföyüne iki yeni isim daha kattı. Mart ayının başından itibaren Bolulu Hasan Usta ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu REKSAN REKLAM portföyüne katıldı.

1982 yılında üretime başlayan, ve Türkiye’nin ilk tatlı fabrikası olan Bolulu Hasan Usta bugün Türkiye çapına 24 ilde 130 satış noktasıyla Geleneksel Damak Tat’larımızı Türkiye’ye yeniden sevdirdi.

Su Ürünleri İhracatçıları Birliği, Dış Ticaret Müsteşarlığı önderliğinde ile kurduğu Su Ürünleri Tanıtım Grubu (SUTG)’nun “Haftada İki Gün Balık, Yaşam Boyu Sağlık” sloganıyla Türkiye’de balık ve balık ürünleri tüketimin artırılması ve balığın insan sağlığı açından önemine dikkat çekilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.