Effie Ödülleri bu akşam açıklanıyor sonuçlar anında mediacatonline’da

MediaCat, bu akşam ücüncüsü düzenlenecek olan Effie Reklam Etkinliği Yarışması'ndan kazananları anında www.mediacatonline.com'dan yayınlayacak...

10.03.2009 - 10:50 | MediaCat

MediaCat, bu akşam ücüncüsü düzenlenecek olan Effie Reklam Etkinliği Yarışması’ndan kazananları anında www.mediacatonline.com’dan yayınlayacak.

Reklamverenler Derneği ve Reklamcılar Derneği tarafından 2005 yılından beri, her iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl üçüncüsünün yapılacağı Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması ödül töreni 10 Mart 2009’da (bu akşam) Beşiktaş Four Seasons’da yapılacak.

Jüri başkanlığını Yiğit Şardan’ın yaptığı, konusunda uzman ve akademisyen jüri üyeleri rekor sayılacak 123 başvuru dosyasını değerlendirdi. İlk etapta, kampanyanın hedefine ulaşıp ulaşmadığı ölçülürken ikinci aşamada hedefe ulaşmak için nelerin yapıldığına, çalışmalarda yaratıcılık olup olmadığı gibi detaylara baktılar.18 farklı kategori ile özel ödüllerden oluşan ve reklam kampanyasının pazarlama üzerindeki başarını ölçen tek yarışma olması özelliğiyle diğerlerinden ayrılan Effie’de 1/3 oranında yaratıcılık, 2/3 oranında ise etkinlik dikkate alındı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.