Reklamverenler yeni medya olanaklarını konuşacak

Reklamverenler Derneği’nin (RVD), düzenlediği "Medyanın Gökkuşağı ve 360 Derece Planlama" Konferansı, 13 Haziran günü Swissotel’de yapılacak.

05.06.2007 - 12:03 | MediaCat

Reklamverenler Derneği’nin (RVD), düzenlediği “Medyanın Gökkuşağı ve 360 Derece Planlama” Konferansı, 13 Haziran günü Swissotel’de yapılacak.

İletişim sektöründe yaşanan değişimleri paylaşmak ve reklamverenin hedef kitlesine ulaşması için artan medya olanaklarını değerlendirmek amacıyla yapılan konferans; Millward Brown, MindShare, Turkcell ve Unilever’in sponsorluğunda düzenlenecek. 78 şirketten 98 üyesiyle reklam yatırımlarının %60’ını temsil eden ve Türkiye’de reklamın önemini, etkinliğini, verimliliğini, bilincini anlatmak ve artırmak amacıyla kurulan Reklamverenler Derneği, sektöre katkı sağlayacak konuları gündeme taşımayı hedefliyor.

Etkinliğe katılacak olan konuşmacılar; Millward Brown Global Medya Uygulama Başkan Yardımcısı Sue Elms, Decipher Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nigel Walley, MindShare Global Stratejik Planlama Başkanı Marco Rimini, Millward Brown Global Gelişim Başkan Yardımcısı Gordon Pincott, GroupM Global İçerik Başkanı Kate Marsh, Turkcell Katma Değer Servisler Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan.

İletişim planı içinde farklı biçimlerdeki medyanın yer alması gerekliliği ve bunu hedef kitleye göre değerlendirmenin öneminin değişik açılardan sunulacağı konferansta; Uzun Medya Kuyruğu ve 360 Derece Düşünce Biçimi, Dijital Teknolojinin Uzun Medya Kuyruğuna Etkisi, 360 Derece Planlama, Dijital Gelecek Çerçevesinde Mobil, 360 Derece Değerlendirme, Eğlence ve İçerik İle Reklam Yoğunluğundan Sıyrılma ve Türkiye İçin Gelecek konuları tartışılacak.

Konferans programına buradan ulaşılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.