Regnum inşaat’a yeni pazarlama müdürü

Eylül 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum’un Pazarlama Müdürü olarak

20.09.2007 - 17:14 | MediaCat

Vedat Arslan, Eylül 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum’un Pazarlama Müdürü olarak görevine başladı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Vedat Arslan, profesyonel çalışma yaşamına 1994 yılında BEÇ Organizasyon şirketinde başladı. Daha sonra İlday İletişim firmasındaki Pazarlama Yöneticiliği pozisyonuna ek olarak Camel Trophy Türkiye’nin basınla ilişkiler faaliyetlerinde görev aldı. Arslan, GCI-Cen Ajans’da üstlendiği Müşteri İlişkileri Sorumlusu ve Tribeca Stratejik İletişim firmasındaki Operasyonel PR Sorumlusu görevlerinin ardından, 2001 – 2007 tarihleri arasında İzocam’da Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak, tüm kurumsal ve pazarlama iletişim faaliyetlerini yürüttü.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) ve Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) üyesi olan ve Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans programına da devam eden Vedat Arslan evli.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.