Qualcomm iletişim ajansını seçti

Yeni nesil kablosuz teknolojiler ile chipset ürün hizmetleri veren Qualcomm (Nasdaq: QCOM), akıllı cihazlar ve gelişmiş mobil teknolojilere dair artan talebe doğrudan yanıt verme amacıyla Türkiye ofisini faaliyete geçirdi.

20.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Yeni nesil kablosuz teknolojiler ile chipset ürün hizmetleri veren Qualcomm (Nasdaq: QCOM), akıllı cihazlar ve gelişmiş mobil teknolojilere dair artan talebe doğrudan yanıt verme amacıyla Türkiye ofisini faaliyete geçirdi. Qualcomm Türkiye ofisi, iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.

Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan konu ile ilgili şunları söyledi: “3G’nin kullanıma açılmasının ardından geçen sürede Türkiye’de 3G kullanıcı sayısı yaklaşık 20 milyon civarına ulaştı. Bu rakam Türkiye’nin 3G teknolojisini benimsemede Avrupa’daki diğer tüm ülkelerden daha hızlı olduğu anlamına geliyor. Son iki yılda da akıllı telefon satışları 8 kattan fazla arttı. Türkiye son derece genç bir nüfusa sahip ve bu genç nüfusun yeni teknolojilere olan ilgisi günden güne büyüyor. Qualcomm Türkiye olarak Marjinal Porter Novelli ile birlikte çalışıp kendimizi ve sunacağımız en son teknoloji çözümlerini daha geniş kitlelere tanıtmak istiyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.