Pure New Media’ya dört yeni marka

Pure New Media'nın hizmet verdiği markalar arasına Akmerkez, Bacardi, Martini ve Dewars gibi dört güçlü marka daha eklendi...

30.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Fiat için hazırladıkları Benim Fiorinom web sitesi ile The International Academy of Visual Arts tarafından 16.sı düzenlenen The Communicator Awards’ın Interactive dalında “Award of Excellence” ödülüne layık görülen Pure New Media’nın hizmet verdiği markalar arasına Akmerkez, Bacardi, Martini ve Dewars gibi dört güçlü marka daha eklendi.

Ulusal ve global markalara online iletişim danışmanlığı hizmeti veren, Türkiye’nin en büyük dijital ajansları arasında yer alan Pure New Media imzaladığı yeni anlaşmalarla Akmerkez, Bacardi, Martini ve Dewars’ın her türlü online iletişim çözümünü gerçekleştirecek.
Hizmet sunduğu markalara, sosyal medya stratejileri ve uygulamaları ile marka dijital kimlik yönetimi hizmetleri başta olmak üzere tüm online iletişim faaliyetlerini (web dizayn, prodüksiyon, advergame, mobil ve web aplikasyonları vb.) stratejik bakış açısıyla sunmayı vaat eden Pure New Media’nın tüm projelerini www.pure.com.tr ve www.blog.pure.com.tr adreslerinden takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.