Kristal Elma ödüllü besteciden ilk albüm

Birçok dizi ve filmin müziklerini yapan, Kristal Elma ödüllü Atakan Ilgazdağ'ın ilk solo albümü çıktı...

30.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Beko, Vestel, Akbank, Fiat Panda ve Vodafone gibi yüzlerce markaya Jingle besteleyen, birçok dizi ve filmin müziklerini yapan, Kristal Elma ödüllü Atakan Ilgazdağ, ilk solo albümü “Yeni Bir Gün” ile dinleyicileriyle buluşuyor.

Albümün ilk video klibi; “Brüksel  Lahanası-Washington Portakal” isimli şarkıya, Berent Baytekin & Fırat Mançuhan yönetmenliğinde Taxi Filmworks tarafından çekildi. Çekimleri bir tam gün süren ve bir çok tiyatro sanatçısının da rol aldığı klipte, ışık, dekor tasarımı ve performans sahneleri için alanında en yetkin isimler görev aldı.

Brüksel Lahanası – Washington Portakal, önümüze getirilen her olayın bir hap gibi bize yutturulması üzerine, "yemek" metaforu kullanılarak yazılmış son derece dinamik, hareketli keskin sözlere sahip ve  eğlenceli bir şarkı. Sonic_i.d ve Arpej Müzik Yapım etiketi ile “Yeni Bir Gün” Haziran sonu tüm müzik marketlerde…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.