Puma’dan Creative Factory Projesi

Herkesin kişisel tercihine göre farklı malzemeleri dilediği gibi karıştırabileceği bir düzene sahip olan Creative Factory Projesi...

23.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Herkesin kişisel tercihine göre farklı malzemeleri dilediği gibi karıştırabileceği bir düzene sahip olan Creative Factory Projesi kişisel moda hareketi yaratırken aynı zamanda dünyanın geleceğine de dikkat çekiyor. PUMA Türkiye; bu proje için başarılı, hayat gustosu olan ve renkli kişilikleriyle dikkat çeken isimlerden seçtiği elçileriyle; geniş kitlelere ulaşarak sosyal farkındalık yaratmak ve çevre temizliğine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Dünya çapında birçok ülkenin eş zamanlı olarak katıldığı Creative Factory projesi kapsamında ünlü takımlar 4’er ayakkabı tasarladı ve PUMA Global Design Center tarafından birinci seçilecek ayakkabı PUMA mağazalarında “Limited Edition” olarak satışa sunulacak. Ülkemizin medya, müzik, sinema, sanat dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı global yarışmanın Türkiye ayağında birinci gelecek ekibin tasarladığı özel ayakkabının satışından elde edilecek gelir ise 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkede yaşadığımızın bilinciyle çevre temizliği konusunda faaliyet gösteren TURMEPA Deniz Temiz Derneği’ne aktarılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.