Puma şehir gecelerini renklendiriyor

Dünyaca ünlü spor markası Puma, 2008 Sportlifestyle kampanyası çerçevesinde 14 ülkede...

19.08.2008 - 16:44 | MediaCat

Dünyaca ünlü spor markası Puma, 2008 Sportlifestyle kampanyası çerçevesinde 14 ülkede toplam 22 şehirde tanıtım etkinlikleri düzenliyor.

Puma’nın 2008 Sportlifestyle reklâm kampanyası doğrultusunda Orta Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’daki 14 ülke ve 22 şehirde gerçekleşecek etkinlikleri, görülmeye değer gece gösterimleri ve farklı mecra kullanımları ile dikkat çekiyor.

Renkli gösterilerin gerçekleştiği etkinliklerde, Puma Runway Kampanyası’nda yer alan Paolo Nutini’nin platin plak sahibi albümü “These Streets”ten “New Shoes” isimli şarkısı ile çekilen reklâm klibi projeksiyonla katılımcılara gösteriliyor ve yeni Puma Runway koleksiyonu tanıtılıyor.
Zenith Optimedia International ve Posterscope Global, London ajanslarının organize ettiği kampanya etkinleri boyunca PUMA, Capetown, Dubai, Mumbai ve Moskova gibi canlı ve gözde şehirlerdeki tüketicileriyle buluşuyor. Hareketli gece hayatına sahip bu şehirlerde yaz boyunca hafta sonu gerçekleşecek etkinlikler, görsel olarak etkileyici konseptiyle büyük ilgi toplayacak. Etkinlikler boyunca, ses sistemi gibi tüm gereklilikleri karşılayan özel donanımlı bir araçtan istenilen her yerde projeksiyon gösterimi yapılabilecek.

PUMA, Tüketicisini De Sokağa Çağırıyor!

Ana hedeflerinin Puma ile daha önce tanışmış kitle ile buluşmak olduğunu belirten PUMA EEMEA/India Bölge Pazarlama Müdürü Michael Willeke, etkinliklerle ilgili şunları söyledi: “Kampanyada tekrar sokağa çıkıyoruz ve markanın eğlenceli ve şaşırtıcı ruhunu PUMA Sportlifestyle konumlandırması doğrultusunda hedef kitlemiz ile paylaşıyoruz.” Posterscope Global Grup Direktörü Helen Bull ise belirlenen bölgelerde daha önce görülmemiş yenilikçi bir tarzla PUMA markasını sokağa taşımaktan dolayı heyecanlı olduklarını ve bunun bu bağlamda en dikkat çekici kampanya olduğunu belirtti.

Puma Runway Koleksiyonu, sportif etkilerin stil sahibi bir tarzla buluştuğu özel bir koleksiyon. Kadın-erkek giysi, aksesuar ve ayakkabı ürünlerinden oluşan ve koşu performansına odaklanan Runway, PUMA için Ağustos’taki Pekin Olimpiyatları açısından da büyük önem taşıyor ve markanın temel stratejisinin merkezinde yer alıyor. Kampanya boyunca sıklıkla kendine yer bulan Cell Meio ayakkabı modeli de yeni sezon koleksiyonunun en gözde ürünü.

PUMA geceleri ve projeksiyon gösterimleri 31 Temmuz’da Dubai ve Johannesburg’daki etkinliklerle start alacak ve tüm medya organlarında tanıtımı yapılacak. PUMA Runway koleksiyonu ise Ağustos ayından itibaren PUMA satış noktalarındaki yerini alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.