PS Move ile herkes harekete geçecek

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin sokakta ve alışveriş merkezi gibi çeşitli yerlerde, birdenbire ortaya çıkıp...

21.09.2010 - 00:00 | MediaCat

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin sokakta ve alışveriş merkezi gibi çeşitli yerlerde, birdenbire ortaya çıkıp yaptığı ve Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal ağ platformlarında videoları izlenen tuhaf hareketlerinin sebebi açığa çıktı. Bütün tuhaf hareketlerin arkasından, dünyanın merakla beklediği PlayStation® (PS) Move Türkiye’de satışa sunuldu. “Harekete geç” sloganıyla tüm Türkiye’yi oyuna dahil eden PS Move’un, merak uyandırıcı tanıtım kampanyası BKM Mutfak’ta pişti. BKM Mutfak Ekibi’nin, Beşiktaş’ta  ellerinde herhangi bir malzeme olmaksızın birbirlerine ok attığı ya da bir alışveriş merkezinin içinde, kalabalığın ortasında birden bire sanki ellerinde kılıçlar varmış gibi dövüşmeye başladığı tuhaf videoları, 10 günde yaklaşık 4 milyon kişi izledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.