Promoqube’a yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

07.01.2020 - 14:19 | MediaCat

Promoqube artık “YouTube Sertifikalı”

2009 yılında Özgür Alaz ve Korhan Kurt tarafından kurulan, 2014’te Mediabrand bünyesine dahil olan Promoqube müşteri portföyüne Nejat İşler’in onursal başkanlığını üstlendiği Gümüşlükspor’u ekledi.

Promoqube Genel Müdürü Korhan Kurt işbirliğini “Maçlarına ‘Neşeli ve temiz bir oyun’ felsefesiyle çıkan bir takımın yanında olmaktan daha güzel bir şey olabilir mi? Sporda fırsat eşitliği, Gümüşlük ve çevresindeki gençlerin spor eğitimi alması için Gümüşlükspor’un yanındayız” sözleriyle yorumlarken, ajans, gelişmeyi sosyal medyadan takipçileriyle paylaştığı bir mesajla duyurdu.

Portföyündeki Avivasa, Baymak, Fibabanka, HPE, Memorial, Petrol Ofisi, Prontotour, Sanofi, Tavuk Dünyası gibi markalara sosyal medya danışmanlığı, topluluk yönetimi, dijital itibar yönetimi gibi hizmetlerin yanı sıra reklam ajansı hizmeti sunan Promoqube, Gümüşlükspor’un reklam çalışmalarının sorumluluğunu Ocak 2020 itibarıyla üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.