Profilo’dan maceralı alışveriş reklamı

Profilo imaj filmi Rafineri imzası taşıyor.

10.07.2013 - 12:01 | MediaCat

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından Haziran ayında piyasaya sunulan geniş iç hacimli, siyah cam yüzeyli BlackStar NoFrost buzdolabı için hazırlanan reklam filmi, mutlu sonla biten eğlenceli bir alışveriş macerasını anlatırken, geniş iç hacmiyle dikkat çeken buzdolabının hamarat ev hanımlarının en önemli yardımcısı olacağı mesajı veriliyor.

Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, Rafineri Reklam Ajansı imzalı yeni reklam filmi ile ilgili olarak “Profilo Dayanıklı Ev Aletleri olarak sektördeki başarılarımızın arkasında yer alan temel etken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve işimizin her safhasında tüketicilerin ihtiyaçlarına verdiğimiz önem. Gözlemlediğimiz bu ihtiyaçların en başında gelenlerden biri de tüketicilerin buzdolaplarındaki daha fazla hacim gereksinimleri. BlackStar serisi buzdolabımız çok şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte her türlü yiyeceğe yer bulabileceğiniz özel bölmelere sahip. “Renginde Asalet, tasarımında zarafet var” mottosuyla tanıttığımız yeni ürünümüzün sadece siyah rengiyle değil, sahip olduğu üstün teknolojik özellikleriyle de tüketicilerimizin yaşamına dokunacağına inanıyoruz. Özellikle mutfakta her şeyi elinin altında seven hanımların tanıştıktan sonra vazgeçemeyecekleri Profilo BlackStar NoFrost buzdolabımız geniş iç hacmi ile her ihtiyaca cevap veriyor. Biz de reklam filmimizde bu mesajı eğlenceli bir şekilde vermeye çalıştık. Günlük hayattan iyi gözlemlenmiş bir kesiti espirili bir şekilde yansıtmaya çalıştığımız yeni reklam filmini tüketicilerimizin de büyük keyifle izleyeceğinden eminiz” dedi.

Çekimleri Haziran ayında İstanbul’un farklı semtlerinde yapılan Profilo’nun yeni reklam filminin çekimlerinde yaklaşık 100 kişi görev aldı. Filmin yönetmenliğini ise Volkan Dede ve Tolga Erdem üstlendi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WHZ54x6kpT0&feature=share&list=UUcfn6g4QLkPqYJHx5VN73-g[/youtube]
Künye:

Reklamveren: Profilo
Reklam Ajansı: Rafineri
Yaratıcı Yönetmen: Ufuk Uslu, Orkun Demirelli, Ayşe Bali
Yaratıcı Ekip: Setenay Özcan Yıldırım
Müşteri İlişkileri: Ebru Halitağaoğlu, Erbek Onur, Büşra Keskin
Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoglu, Can Çalışkan
Ajans Prodüktörü: Kerem İlbeyli
Prodüksiyon Şirketi: Anima
Yönetmen: Walky Talky
Müzik: Emre Irmak

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.