Premier Lig, ajansını arıyor

Premier League, fanları ile olan bağını güçlendirmek için, sosyal medya kampanyası yaratacak...

02.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en prestijli ve zorlu liglerinden biri olan Premier League (İngiltere), dünyanın dört bir yanındaki fanları ile olan bağını güçlendirmek için, sosyal medya kampanyası yaratacak ajans arayışı içine girdi. Dünya futbolunda marka olmuş kurum, doğrudan bağlantıya geçtiği ve görüşmelere davet ettiği ajanslardan beraberlerinde web projeleri getirmelerini talep ediyor.  

Premier Lig’in bu yeni hamlesi ile hem online mecradaki varlığını güçlendirmeyi hem de sponsoruolan Barclays ile ilişkilerini sağlamlaştırmayı amaçladığı düşünülüyor. Kurum, haleninternette Barclays’ın desteği ile “Fantasy Premier League” isimlibir interaktif oyun sunuyor.

Kendisini aile odaklı ve etnik çeşitliliğe dayanan bir lig olarak konumlandıran Premier Lig, taraftarların sezon boyunca keyifli zaman geçirmesini amaçladığını belirtti.Öte yandan Premier Lig, Fifa 2018 Dünya Kupası’nın organizasyonuna talip olan ülkelerin teftişi kapsamında, konunun uzmanları tarafından ziyaret edildi.

Çok kültürlü bir yapıya ve göz ardı edilemez futbol tecrübesine sahip olan Premier Lig’in, Fifa 2018 Dünya Kupası Organizasyonunu düzenleme hakkını elde etme yarışında İngiltere’nin en önemli destekçisi olacağı belirtiliyor.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.