Portline Ajanslararası Bowling Turnuvası’nın galibi Kinetic

Portline Ajanslararası Bowling Turnuvası’nın ilki 13 Nisan Çarşamba akşamı Cevahir AVM içindeki Atlantis Bowling Salonu’nda gerçekleşti...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Portline Ajanslararası Bowling Turnuvası’nın ilki 13 Nisan Çarşamba akşamı Cevahir AVM içindeki Atlantis Bowling Salonu’nda gerçekleşti.

Eğlence ve rekabetin doruğa çıktığı geceye; Kinetic, Carat, Universal Mccann, OMD, ADD, Mediamax, Vizeum gibi ajanslardan yaklaşık 70 kişi katıldı.

Turnuva birincisi olan ekibin THY’dan uçak biletleri, ikinci ve üçüncülüğü elde eden ekiplerinse Ekol Kuyumculuk’tan hediye çekleri kazandığı gecede birinciliği Kinetic elde ederken, ikinci Carat, üçüncüyse Universal Mccann ekibi oldu.

Profesyonel bir ekip tarafından tamamı kayda alınan geceye ait görüntüler, pazarlama ve iletişim sektörlerine ilişkin zengin bir içerik deneyimi sunmayı amaçlayan yeni video içerik sitesi MediaCat TV’de de izlemek isteyenlerin dikkatine sunuldu.

Turnuvaya ait video’yu seyretmek için lütfen tıklayınız

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.