Doğan Grubu’na üst düzey atama

Doğan Şirketler Grubu'nda gerçekleştirilen üst düzey atamayı Mali ve İdari İşler Grup Başkanı Yener Şenok böyle duyurdu...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Doğan Şirketler Grubu’nda gerçekleştirilen üst düzey atamayı Mali ve İdari İşler Grup Başkanı Yener Şenok böyle duyurdu:

Tolga Babalı, 19.04.2010 tarihi itibari ile Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.’de, Vergi Bölüm Başkanı olarak göreve başlamıştır.

1975 İstanbul doğumlu olan Babalı, yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü’nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Maliye Bakanlığı’nda Gelirler Kontrolörü kariyerine başlamıştır. 2006-2008 yılları arasında Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürlüğü görevini yürüten Babalı, 2008 yılından bu yana Grubumuz iştiraki Petrol Ofisi A.Ş.’de Vergi Müdürü olarak görev yapmıştır. Tolga Babalı, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Tolga Babalı, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde Mali ve İdari İşler Grup Başkanlığı’na bağlı olarak görev yapacak olup, bu görevinde kendisine başarılar dilerim.

Yener Şenok
Mali ve İdari İşler Grup Başkanı

medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.