MediaCat

Pizza Hut’a minimalist revizyon

Zincir restoran logosunu ve mottosunu yeniliyor.

Pizza Hut’a minimalist revizyon

ABD’li fast food devi Yum! bünyesindeki Pizza Hut yeni logosu ve mottosu ile pizzaseverlerin karşısına çıkmak için hazır. 56 yıllık markanın tarihindeki en köklü logo ve slogan değişikliği minimalist bir sonuç vermişe benziyor. İkonik kulübe görselini yeni logosunda da koruyan markanın önümüzdeki dönemde kullanacağı slogan ise “Anın tadı” (The Flavor of Now) olacak.

Çatı marka Yum!’ın altındaki kardeş fast food restoranlarda (Taco Bell ve KFC) yaşanan büyümeye ayak uyduramayan ve sekiz çeyrektir ABD’deki satış rakamları düşüş trendinde olan Pizza Hut’ın kaderinin bu yeni dokunuşla ne yönde değişeceğini zaman gösterecek. Yeni görünümünü 11 yeni pizza tarifi, 10 yeni pizza hamuru, 6 yeni sos, 5 yeni malzeme, yeni üniformalar, yeni pizza kutuları ile de destekleyen markanın 19 Kasım’da ABD’li pizza severlerle buluşacağı belirtiliyor. Değişikliklerin Pizza Hut‘ın Türkiye operasyonlarına ne zaman yansıyacağına dair tahminde bulunmak ise şimdilik güç.

[GaleriEkle url=”pizza-hut-menusunu-yeniliyor”]

Kaynak: USA Today ve Huffington Post

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.