Pizza Hut Delivery Türkiye’de

Turkent Gıda A.Ş., olduğu Pizza Hut ve Kentucky Fried Chicken markalarına yeni markası Pizza Hut Delivery’yi ekledi...

29.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkent Gıda A.Ş., 2010 yılının başında, yabancı ortağının tüm hisselerini satın alarak yüzde yüz sahibi olduğu Pizza Hut ve Kentucky Fried Chicken markalarına yeni markası Pizza Hut Delivery’yi ekledi. Franchasing sistemi ile 2011 sonuna kadar 45 şubede hizmet vermesi planlanan Pizza Hut Delivery, Pizza Hut’ın bilinen kalite ve lezzetini sıcağı sıcağına evlere taşıyacak.

Yeni marka Pizza Hut Delivery’nin tanıtımı ve franchasing yönetimi hakkında bilgi vermek üzere 29 Eylül Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısında konuşma yapan Süzer Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Turkent A.Ş. Genel Müdürü Serhan Süzer; “1989 yılında Pizza Hut restoranlar zincirini Türkiye’ye getirerek Türk halkını pizza ile tanıştırdık. Bugün Türkiye’de 6 ilde toplam 39 Pizza Hut restoranımız ile tüketiciye servis veriyoruz. Diğer markamız olan Kentucky Fried Chicken ile toplamda 89 restorana ulaştık. Bildiğiniz gibi 2010 yılı başında Turkent AŞ’nin hisseleri %100 Süzer Gruba geçti. O günden bu yana Turkent A.Ş.’ye bağlı Pizza Hut ve KFC markalarıyla ilgili ciddi bir yeniden yapılanma sürecine girdik. Tüm süreçlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek için ciddi adımlar attık. Bu adımlarımız 2010 yılı hedeflerimize ulaşmamızda önemli rol oynadı. Geçen yıla oranla Turkent A.Ş. olarak bu yılı % 15-20 oranında büyümeyle kapatmayı öngörüyoruz. Pazardaki ihtiyacı, yaptığımız fizibilite ve AR-GE departmanımızın yoğun mesaileriyle tespit ettik. Bu doğrultuda Pizza Hut ve KFC’den sonra Turkent olarak üçüncü markamız Pizza Hut Delivery’i Türkiye’ye kazandırmak üzere uzun bir yol kat ettik” diyerek ülkemizde pizzanın artık lezzet tercihlerinde ilk sıralara yerleştiğine dikkat çekti. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.