PınarOnline’ın dijital yüzü Pelin Karahan

PınarOnline'ın dijitaldeki yeni marka yüzü Pelin Karahan oldu.

02.12.2021 - 13:43 | MediaCat

Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarından 300’e yakın ürünüyle birlikte yalnızca platforma özel üretilmiş ürünleri tüketicilerin evlerine ulaştıran PınarOnline, dijitaldeki çalışmaları için oyuncu Pelin Karahan’la işbirliği yaptı.

Önümüzdeki dönemde farklı sürprizlerle PınarOnline’da yer alacak olan Pelin Karahan, PınarOnline’ın taze et markası Pınar Kasap, tüketicilere pratiklik sunan Pınar Box ve mutfakların yeni yardımcısı Pınar Chef ile PınarOnline’ın dijital mecralarındaki çalışmalarda yer alacak.

Ünlü oyuncu ayrıca, mutfağından eksik olmayan Pınar ürünleriyle pratik ve PınarOnline’a özel ürünlerden oluşan bir paket oluşturacak. Pınar Box konseptine dahil olacak bu paket, “Pelin Karahan’ın Favorileri Box’ı” ismiyle satışa çıkacak.

Pınar’ın sağlıklı kalmak, dengeli ve iyi beslenmek için yaşamın içinden püf noktalarını bir araya getirdiği “Güzel Yaşa” platformu da Karahan’ın paylaşımlarına ev sahipliği yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.