Pınar Kido yenilendi

Pınar Süt'ün çocuklar için geliştirdiği gerçek meyve püreli süt Kido'nun ambalajı yenilenerek...

15.08.2008 - 16:40 | MediaCat

Pınar Süt’ün çocuklar için geliştirdiği gerçek meyve püreli süt Kido’nun ambalajı yenilenerek miniklere ve ailelerin beğenisine sunuluyor.

Çocukların zevkle süt içerek büyümesi için Pınar Süt’ün eşsiz lezzetine meyve püresi ve kakao ilave edilmesiyle yaratılan Kido’nun ambalajı yenilendi ve okulların açılma dönemiyle birlikte raflarda yerini aldı.

Yeni Kido ambalajı tasarlanırken çocukların seveceği, özeneceği, özdeşleşeceği bir karakterle markayı daha eğlenceli hale getirmek ve anneler nezdindeki Pınar’dan gelen “sağlıklı” algısını ana değer olarak korumak amaçlandı. Buna yönelik olarak ta ön yüzde yeni Kido’nun sütü kavrayışı ve kararlı bakışları öne çıkarıldı. Karakterin, maske ve pelerin ile uçuyor gibi görünerek güçlü algılanması sağlandı.

6–12 yaş çocukların beğenerek tükettiği Kido, çocuklarının eğlenerek ve sağlıklı bir şekilde süt içmesini isteyen annelerin de tercih ettiği bir ürün. Yarım yağlı inek sütüne ‘çilek ve muz püresi’ ile ‘kakao’ ilave edilerek UHT tekniği ile üretilen Kido ciddi bir kalsiyum kaynağı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.