Grey’de terlik modası

Grey İstanbul reklam ajansı, tüm çalışma günlerini kapsayan kıyafet serbestliğinin ardından şimdi de...

18.08.2008 - 10:24 | MediaCat

Grey İstanbul reklam ajansı, tüm çalışma günlerini kapsayan kıyafet serbestliğinin ardından şimdi de ofiste Crocs modası başlattı.

Bunun yanı sıra mesai sırasında ne kadar az şey acıtır ve rahatsız ederse verimin de o oranda artacağı düşüncesiyle takım elbise, kravat ve gömlekler yerini şortlar ve tişörtlere bıraktı. Üstelik kreatif ekip, müşteri sunumlarında dahi buna bir istisna yapmıyor. 170 kişinin çalıştığı şirkette ayaklardan başlayan rahatlık hareketinin uzantıları dekorasyonda da devam ettirilmiş. Açık ofis sistemi esas alındığından hiçbir ekip, dört duvar arasına sıkışmış halde oturmuyor. Pencereleri açılmayan plaza ortamında küçük çözümler üreterek konforun artırılması için hemen her odada kanepeler, yastıklar bulunuyor.

Evden daha rahat

Ofisi ev ortamına çevirmenin temelinde reklam sektörünün uzun ve yüksek tempolu çalışma tarzı yatıyor. Reklam yazarından sanat yönetmenine, grafik tasarımcısından düzeltmenine, hatta farklı departmanlar gibi görünseler de prodüktörleriyle, müşteri ilişkileri ekibiyle ve stratejistleriyle çalışmalar birlikte yürütülüyor. Kimi zaman 18 saati bile aşan, ertesi güne bağlanan uzun çalışma saatleri bir arada geçiriliyor.

Kaynak:Sabah

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.