Philips’in web sitesi en iyi global web sitesi seçildi

Byte Level araştırma şirketinin her yıl açıkladığı web küreselleşme raporuna göre...

12.02.2009 - 14:47 | MediaCat

Byte Level araştırma şirketinin her yıl açıkladığı web küreselleşme raporuna göre, www.philips.com 225 şirketin web sitesi arasından tüm kategorilerde 5., tüketici elektroniği kategorisinde ise 1. sırayı aldı. Tüketici elektroniği alanında tüm markaları geride bırakan Philips’in web sitesi en iyi global web sitesi seçildi.

Byte Level araştırma şirketinin 2008 yılı web küreselleşme raporu teknoloji, otomotiv, ulaşım, endüstri ve sağlık sektörlerinde lider 225 şirketin web siteleri incelenerek hazırlandı. Değerlendirme ziyaretçilerin lokal dildeki içeriğe ulaşabilme süresi, sitenin tüm ülkelerde aynı kurumsal şablonu kullanması, sitenin desteklediği dil sayısı, web sitesinin yayında bulunduğu ülkelerdeki internet kullanıcı profiline uygunluğu gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapıldı. Değerlendirme sonucunda www.philips.com tüm kategorilerde 5., tüketici elektroniği kategorisinde ise 1. sırayı alarak en iyi global web site seçildi.

Sense&Simplicity marka vaadi doğrultusunda kullanımı kolay ürünler geliştiren ve tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran Philips kullanımı kolay web sitesiyle de tüketicilerin istedikleri bilgilere internet üzerinden hızlıca erişmelerine yardımcı oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.