MediaCat

P&G ve Migros’tan Minik Sporcular belgeseli

Markalardan Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye verdikleri desteğin 15’inci yılına özel bir belgesel.

P&G ve Migros’tan Minik Sporcular belgeseli

Sivil toplum kuruluşu Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye verdikleri desteğin 15’inci yaşını kutlayan P&G ve Migros, işbirliği kapsamında 2016 yılında hayata geçirilen Minik Sporcular projesine özel bir belgesel yayınladı.

2004 yılında desteklemeye başladığı Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye olan katkısını, Migros’la beraber 2016 yılında hayata geçirdikleri Minik Sporcular projesiyle genişleten P&G’nin projeye özel olarak hazırladığı belgesel; gazeteci, sunucu ve yazar Cüneyt Özdemir ve ekibinin imzasını taşıyor.

Seslendirmesini Özdemir’in üstlendiği beş dakikalık belgeselde Minik Sporcular projesiyle hayatları değişen minik Ela ve Muhammet’in yaşamlarından kısa kesitler veriliyor ve bu projeyle yaşamlarına neler kazandıkları anlatılıyor. Minik sporcuların ebeveynlerinin, projede yer alan akademisyenlerin ve Özel Olimpiyatlar Türkiye yetkililerinin yer aldığı belgesel, P&G’nin tüm kurumsal sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.

Tüketicilerin Migros mağazalarından alacağı her bir P&G ürünü Minik Sporcular’a destek olarak geri dönecek. Ayrıca, sosyal medyada belgeselin etiketi “#SenDeAlkışla” kullanılarak yapılacak paylaşımlar da kampanyaya destek sağlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.