P&G Türkiye’ye yeni ofis, yeni felsefe

Marka Türkiye'deki 30'uncu yılında yeni nesil bir çalışma ortamına taşındı.

19.01.2017 - 11:42 | MediaCat

P&G Türkiye'ye yeni ofis, yeni felsefe

Dünyada 180, Türkiye’deyse Alo, Fairy, Gillette, Head & Shoulders, İpana, Orkid, Pantene ve Prima gibi markalarıyla 30 yıldır faaliyet gösteren P&G, çalışanları için daha yenilikçi, esnek ve mobil çalışma imkânı yaratmak amacıyla yeni bir ofise taşındı. Her alanda çalışanların görüşleri alınarak tasarlanan yeni mekânda açık ofis pratiğine geçerek ortak çalışma alanlarının sayısını artıran P&G Türkiye, etkili çalışmanın yolunu açarak verimliliği artırma hedefiyle yarattığı “kampüs” ortamıyla birlikte “tutku, işbirliği ve hız” olmak üzere üç yeni mottoyu da iş yapış biçimlerine dahil etti.

P&G Türkiye'ye yeni ofis, yeni felsefe

P&G Türkiye'ye yeni ofis, yeni felsefe

Çalışanların birbirlerine vakit kaybetmeden, daha hızlı ve kolay ulaştıkları iki katlı yatay ofiste kişiye özel masalar yok. Rahat koltuklar ve teknolojiyle donatılmış iş istasyonlarının yer aldığı yeni tasarımda tüm ofis çalışma alanı olarak kullanılabilecek şekilde kurgulanmış. Çalışanların eskisine kıyasla çok daha fazla ortak alanda bir araya gelmesine olanak sağlayarak takım ruhunu canlı tutmayı hedefleyen yeni tasarımda, ayrıca, çalışan motivasyonunu artırmak için özel bir bahçenin yanı sıra teras ve kafeterya gibi alanlar da oluşturulmuş.

“Yeni felsefe, yeni çalışma kültürü”

Yeni ofiste daha hızlı çözümler üretip, etkili kararlar almayı hedeflediklerini belirten P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu yeni ofis ve yeni felsefeleri hakkında şu açıklamayı yaptı:

P&G Türkiye'ye yeni ofis, yeni felsefe“İş hayatında giderek daha aktif rol alan Y Kuşağı’nın, teknolojinin gelişimiyle birlikte daha esnek ve mobil çalışma talebi tüm dünyada çalışma kültürünün değişmesine neden oluyor. Çalışanlarımızın neredeyse yarısını oluşturan Y Kuşağı’nın hem kariyer hem de kişisel anlamda gelişim ihtiyaçlarını karşılamak adına P&G olarak onların daha rahat ve verimli çalışmasına olanak sağlıyoruz. Y Kuşağı‘nın en çok çalışmayı arzuladığı şirketlerden biri olarak Türkiye’de sadece yeni bir çalışma ortamı değil, aynı zamanda yeni bir felsefe ve yeni bir çalışma kültürü yarattığımıza inanıyoruz.

Yeni ofisimizle birlikte artık üç mottomuz var. Bunlar Passion, Collaboration ve Speed. Bunun bizim için anlamı daha hızlı, daha iç içe, daha heves uyandıran bir çalışma ortamı… Teknolojiyle donatılmış, bugünün değişen ihtiyaçlarına cevap veren yeni nesil ofisimizle beraber daha hızlı çözümler üretip etkili kararlar alabileceğiz. Fikirlerin daha kolay hayata geçtiği, yaratıcılığımızı artıracak olan bu yapıda, iş hedeflerimize daha iyi odaklanıp daha verimli olacağız. Kişiler arası iletişimin çok daha kolay ve hızlı gerçekleştiği bir çalışma kültürüyle, yeni başarı hikayelerine imza atacağımız ve birbirimizle daha iç içe çalışarak takım ruhunu hep canlı tutacağımız bir ortamda çalışacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.