Creobic 16

Bu görselin reklam sloganı ne olurdu?

19.01.2017 - 10:36 | MediaCat

Creobic 16

Uzun bir aradan sonra yeniden başlayan Creobic’e, yeni yılın üçüncü oyunuyla devam ediyoruz. Hatırlamak ya da nasıl oynandığını anlamak için eski oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Tamamen mesleki tatmine dayalı olan bu reklamcılık oyununda yapmanız gereken, yukarıda yer alan görsel için fikir geliştirip, “gerçek bir marka” için bulduğunuz sloganı haberin altındaki yorum kısmına ya da sosyal medya hesaplarımızdaki ilgili paylaşımın altına yazmak. (Sloganın içinde ya da not olarak gerçek ya da hayali bir marka ismi belirtilmesi mecburidir.)

En yaratıcı sloganın sahibi bir adet MediaCat kitabı kazanacak. Bu haftanın hediye kitabı yazarından imzalı, Dijital Çağda İçerik Yönetiminin Kuralları.

Not: Haftanın Creobic görseli perşembe sabahları yayınlanır, kazanan slogan ise cuma günleri açıklanır.

Hazırsanız başlayalım!

Creobic 16 sona erdi. Katılımcılara teşekkür ederiz. Kazanan slogan: “Kendini saklama, düşündüğünden daha güzelsin!” Dove

Dijital Çağda İçerik Yönetiminin Kuralları

Pazarlamanın mükemmel içerikler sunmak olduğunu neredeyse herkes biliyor. Ancak günümüzde bundan daha fazlası gerekiyor. Mükemmel içeriğinizi, ilgi çekici, unutulmayan ve takip edilen hale getirmeniz şart.

Creobic 16Online içerik geliştirmek sanıldığı kadar kolay değil. Elinizdeki tüm kanalların (Facebook, Twitter, Google + Youtube vs.) en etkin özelliklerini kullanarak alıcılarınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Peki, ama nasıl? İşte Dijital Çağda İçerik Yönetimin Kuralları size bu sorunun yanıtlarını vermek için yazıldı.
Pazarlama profesyonelleri için içerik yöneticiliği yapan Ann Handley ve online pazarlama danışmanı C.C. Chapman tecrübelerini aynı potada bir araya getirerek online içerik üretimi ve etkili yönetiminin tüm kilit noktalarını ve tüm kurallarını bu kitapta aktarıyorlar okuyucularına…

Genişletilmiş ve gözden geçirilmiş bu yeni baskıda, güncel örneklerle birlikte içerik kurallarıyla ilgili yapılan yanlışları ve yapılması gereken doğruları görecek, belki de kendi işinizin online içerik yöneticisi olacak kadar çok bilgiye donanacaksınız!

Kaynak: Görsel: Foam Magazine

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.