Pfizer Türkiye Nütrisyon için yeni Genel Müdür

Pfizer Türkiye Nütrisyon’a 1 Nisan 2011 tarihi itibariyle Türkiye, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs’tan sorumlu Genel Müdür olarak Cem Açık atandı.

03.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Pfizer Türkiye Nütrisyon’a 1 Nisan 2011 tarihi itibariyle Türkiye, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs’tan sorumlu Genel Müdür olarak Cem Açık atandı.

Pfizer Türkiye’de Yeni Ürünler Planlama Müdürü, Bölge Müdürü ve Kurumsal Strateji Müdürü pozisyonlarında ve son üç yıldır da Kardiovasküler Grup Pazarlama Müdürü pozisyonunda görev yapan Cem Açık, kardiovasküler portföyünden sorumlu olarak yenilikçi pazarlama programlarının ve daha pek çok yapılanmanın arkasındaki stratejik altyapıyı oluşturdu ve liderliğini üstlendi.

Cem Açık, yeni görevinde Nütrisyon İş Birimi Bölge Direktörü Emmet Browne’ye bağlı çalışacak. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1998 yılında Carnegie Mellon University’de MBA programını tamamladı. 1998-2001 yıllarında American Airlines’da finansal planlamada görev alan Cem Açık, 2002–2005 yılları arasında McKinsey Danışmanlık Şirketinde çalıştı ve Pfizer’e Haziran 2005’te Yeni Ürünler Planlama Müdürü olarak katıldı. Eylül 2006’da A Takımı Marmara Bölge Müdürlüğüne, Şubat 2007’de Kurumsal Strateji Müdürlüğüne atandı. Açık, Eylül 2008’den bu yana Kardiovasküler Grup Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.