Pepsi’den ‘Yıldızlı Anlar Takımı’

Ünlüler, Pepsi severlerin hayallerini gerçekleştirecek.

03.05.2013 - 11:11 | MediaCat

Pepsi'den 'Yıldızlı Anlar Takımı'

Yeni kampanyasıyla sevenlerinin hayatına unutamayacağı anlar katmak ve hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkan Pepsi, bu hayalleri gerçeğe dönüştürecek olan ‘Yıldızlı Anlar Takımı’nı açıkladı.

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu, Tülin Şahin, Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin‘den oluşan Pepsi’nin ‘Yıldızlı Anlar Takımı’, hayatın farklı kulvarlarında Pepsi severlerin en güzel anlarına eşlik etmek ve onların hayallerini gerçekleştirmek için çalışacak.

Pepsi'den 'Yıldızlı Anlar Takımı'

Kampanyada Hülya Avşar, yıldız olmanın hayalini kuran Pepsi severlere star olmanın sırlarını verecek. Kaya Çilingiroğlu ise bir derbi maçında Pepsi severlerle maç izleyip, daha sonra radyodan onlarla birlikte futbol yorumculuğu yapacak. Model Tülin Şahin Vogue editörleri ile birlikte kazananlar ile alış-verişe çıkıp ardından Zeynel Abidin Ağgül’e Vogue dergisi için poz verecekler. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy da İstanbul’da çok özel bir gece eğlencesi için Pepsi severlere eşlik edecek ve katılımcılara sunuculuk mesleğinin inceliklerini aktaracak. Takımın son üyesi Yavuz Seçkin ise Pepsi severlerle birlikte onların arkadaşlarını radyodan şakalayacak ve hayatlarına unutulmaz anlar katacak.