Pepsi medya konkuru açtı

PepsiCo, Medya Planlama-Satın alma ajansını seçmek için konkur sürecini başlattı...

20.08.2010 - 00:00 | MediaCat

PepsiCo, Medya Planlama-Satın alma ajansını seçmek için konkur sürecini başlattı. PepsiCo, 2011-2012 yılında çalışacağı medya planlama – satın alma ajansını seçmek üzere konkur sürecini 03 Eylül 2010 tarihinde başlattı. Konkura portföylerinde rakip markalar barındırmayan network ajansları davet edildi . Ekim’in ilk haftası sonuçlanacak olan süreç 2 etaptan oluşuyor. Konkur sürecinin ilk aşamasını, ajansları tanıma aşaması oluştururken 2. bölümde kısa listeye kalan ajanslara strateji briefleri verilecek. Kurumsal itibar prensipleri çerçevesinde yönetilen konkur süreci, Türkiye’den bir danışman ve Londra’dan PepsiCo Stratejik Satın Alma Departmanı’ndan da destek alınarak ilerliyor.

PepsiCo’nun konkura davet ettikleri ajans listesi şu şekilde; şu anda medya planlama ve satın alma ajansı olan OMD, Optimedia ve Mec.

Pepsico büyük bir medya bütçesini yönetmek, yeni bakış açıları ile iş sonuçlarını geliştirmek, rekabet ortamını korumak ve ilerletmek için doğal bir süreç olan konkur sonucunda önümüzdeki 2 sene için anlaşma yapmış olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.