Pazarlama profesyonelleri burada buluşuyor!

MediaCat Online içeriği, tasarımı ve yazılımıyla baştan aşağı yenilendi ve pazarlama profesyonellerine yönelik bir geniş portala dönüştü...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Online içeriği, tasarımı ve yazılımıyla baştan aşağı yenilendi ve pazarlama profesyonellerine yönelik bir geniş portala dönüştü. Yeni MediaCat Online’ın en önemli yeniliklerinden biri ise, dünyanın önde gelen sosyal iş ağlarından Xing’le işbirliği içinde açtığımız MediaCat Network.

Pazarlama ve pazarlama iletişimi konusunda Türkiye’de faaliyet gösteren tüm profesyonelleri buluşturmak amacıyla oluşturulan bu platform, üyelerine hem Xing’in sunduğu tüm iletişim ve etkileşim olanaklarından yararlanma hem de MediaCat içeriği, etkinlikleri ve kitapları hakkında düzenli bir şekilde bilgilenme olanağı sağlıyor.

MediaCat Network’e üye olarak diğer pazarlama iletişimi profesyonelleri ile tek bir platformda buluşma, pazarlama dünyasında olan biten tüm gelişmeler hakkında anında bilgilenme ve sektör gündemi konusunda çeşitli forumlara katılıp tartışma imkanı da yakalayacaksınız.

Tüm MediaCat okurlarına ve MediaCat Online kullanıcılarına açık olan MediaCat Network’e XING üyesiyseniz hemen katılabilirsiniz. XING’e henüz üye değilseniz, XING’e yeni olan herkese üç aylık ‘Xing Premium Üyeliği’ armağan ediyoruz. Bu özel üyelik olanağı sayesinde profilinize yönelik trafik bilgilerini ayrıntılı bir şekilde görebilecek, böylece profilinizi ve iletişimini daha efektif bir şekilde yönetebileceksiniz.

Pazarlama dünyasının önde gelen profesyonelleri ile kaliteli ve efektif paylaşımlarda bulunmak, XING dünyasında yer alan 8 milyondan fazla iş profesyoneli ile tanışarak kariyerini ve işini geliştirmek isteyen herkesi, pazarlama ve pazarlama iletişimi profesyonellerinin buluşma noktası MediaCat Network’e davet ediyoruz.

MediaCat Network’e üye olanlara, MediaCat-Xing işbirliği çerçevesinde, grup üyelerine özel ayrıcalıklar ve fırsatlar sunuluyor.

MediaCat Network’e üye olmak için öncelikle Xing üyesi olmak gerekiyor. XING’e henüz üyedeğilseniz hemen üye olup size daha fazla ‘networking’ olanakları sağlayacak üç aylık özel ‘XING Premium’ üyelik fırsatından yararlanabilirsiniz.

XING’e üye olmanın size ve şirketinize sağlayacağı fırsatlardan birkaçı şöyle:

• Dijital kimliğinizi yönetin: Profilinizi eksiksiz hazırlayın, dijital kartvizitiniz hem internette görünür kılsın, hem de sizi milyonlarca XING üyesiyle buluştursun.

• Ağınızı oluşturun: Eski iş ve okul arkadaşlarınızla bağlantınızı sürdürün; yeni bağlantılarla iş ağınızı genişletin.

• İşinizi geliştirin: Projelerinize iş ortakları bulun, kuracağınız bağlantılarla yeni iş ve proje fırsatları yaratın.

• Doğru adaya ulaşın: İlanlarınızı hazırlayın, milyonlarca kalifiye uzman ve yöneticiye XING İş İlanları’yla ulaşın.

• İş, etkinlik önerileri profilinize gelsin: Profilinizi kariyer hedeflerinize uygun oluşturun, size en uygun iş ilanları ve etkinlikler profilinizle eşleşsin.

Grubumuza ve XING’e üye olmak ücretsiz. Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.