Patika Yapım’dan canlı yayın rekor denemesi

Geleneksel televizyon izleyicisi profilini web dünyasına çekerek adeta bağımlılık yaratan bir program formatında Patika Yapım...

18.08.2009 - 12:13 | MediaCat

Son zamanlarda internet üzerinden yayın yapan mecraların sayısındaki artış hızlandı. Artık programcılıkta kreatif ve etkili temalar hakim. Özellikle teknoloji sahasında hem bilgilendiren hem de dinamik temposuyla eğlendiren programlar tercih ediliyor. Geleneksel televizyon izleyicisi profilini web dünyasına çekerek adeta bağımlılık yaratan bir program formatında Patika Yapım tarafından hazırlanan “SİYAH KOLTUK”, seyircisine bol sürprizli, şaşırtıcı ve keyifli uzun saatlerle merhaba diyor. Üstelik bu tanışma ciddi bir rekor denemesiyle gerçekleştirilecek.

Bu heyecan verici rekor denemeye doğru yürürken, 3G’nın gündemin hakimi olduğu bugünlerde www. siyahkoltuk.com canlı yayınlarıyla farkını ortaya koyuyor. Kurumsal olduğu kadar bireysel olarak teknoloji ile ilgilenenlerin ilgisini çeken Siyah Koltuk programı internet yayıncılığının bütün gereklerini yerine getiriyor.

Programın editörlüğünü üstlenen Serkan Ayan ile Burak Aydoğan ile yapımcılığı üstlenen Patika Yapım dijital medya dünyasının tanınmış isimleri. Yazılı ve görsel medyada alanında deneyim kazanmış Ayan ve Aydoğan, internet dünyasında görev aldıklaır projelerde 100 binden fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştılar. Patika Yapım ise yıllardır internet üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarıyla yeni ve yaratıcı medya içerikleri sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.