Felis Ödülleri’nin jüri başkanı belli oldu

Bu sene dördüncüsü yapılacak olan yaratıcı medya fikirlerini ödüllendirmeye yönelik 'Felis Ödülleri'nin jüri başkanı açıklandı...

18.08.2009 - 17:12 | MediaCat

Bu sene dördüncüsü yapılacak olan yaratıcı medya fikirlerini ödüllendirmeye yönelik ‘Felis Ödülleri’nin jüri başkanı açıklandı. Bu seneki jüri başkanı Vodafone Türkiye CEO’su Serpil Timuray.

MediaCat tarafından düzenlenen yarışmanın bu yılki jürisi başkan hariç 22 kişiden oluşuyor ve başkanlık görevini Vodafone Türkiye CEO’su Serpil Timuray yürütüyor. Felis jürisinde reklamverenler, medya ajansları temsilcileri ve mecra temsilcileri bulunuyor. Bu yılın reklamveren temsilcileri ise şu isimlerden oluşuyor:

Arzu Çeltekoğlu, Hasbro Pazarlama Müdürü

Ergun Ermutlu, Sütaş Pazarlama Başkanı

Esra Selçuk, Johnson & Johnson Pazarlama Müdürü

Murat Ermert, Yapı Kredi Kurumsal İletişim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Mustafa Seçkin, Unilever Gıda Bölümü Başkan Yardımcısı

Müge Çelebioğlu Acar, Adidas Pazarlama Direktörü

Jüri Başkanı Serpil Timuray, Ocak 2009’dan bu yana Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Timuray, daha önce Danone Tikveşli’nin Genel Müdürlüğü’nü ve İcra Kurulu Başkanlığı’nı yürütüyordu.

2006’dan bu yana verilen ve en yaratıcı medya fikirleri ve en etkili medya stratejilerinin ödüllendirildiği Felis Ödülleri, MediaCat dergisi tarafından düzenleniyor. 21 kategoriden oluşan yarışmada katılımcı ajanslar arasından, aldıkları puanlar dikkate alınarak ‘Yılın Medya Ajansı’ ve ‘Yılın Felis Medya Ajansı Büyük Ödülü’ de veriliyor.

1 Temmuz 2008-30 Haziran 2009 tarihleri arasında çeşitli mecralarda uygulanmış reklam kampanyalarının yarışacağı Felis Ödülleri’nin başvuruları tamamlandı. Eylül ayında Felis Önjürisi’nin yapacağı 10 günlük bir değerlendirme sonucunda kısa listeye kalan projeler belirlenecek ve 8 Ekim 2009’da toplanacak Felis Jürisi kısa listeyi değerlendirerek kategori birincilerini seçecek.

Felis ödül töreni ise tüm sektörün katılımıyla 27 Ekim 2009 tarihinde İstanbul Four Seasons Ortaköy’de gerçekleşecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.