MediaCat

Outliers Storytel’de

Malcolm Gladwell’in çoksatan kitabı Outliers (Çizginin Dışındakiler) Barış Özcan’ın sesiyle Storytel kütüphanesinde.

Outliers Storytel’de

Başarılı insanlar neden ve nasıl başarılı olurlar? Her gün adını duyduğumuz iş insanları, girişimciler, sporcular, sanatçılar, yazarlar başarılarını aslında neye borçlular? Sanıldığının aksine ne yüksek bir zekânın ne de doğuştan gelen yeteneğin tek başına başarı kıstası olabileceğini örneklerle anlatan ve okurlarını tarihte çizginin dışında işler yapanların izledikleri yolları keşfetmeye davet eden bir kitap Malcolm Gladwell’in Outliers’ı.

YouTuber Barış Özcan’ın sesiyle Storytel’de yerini alan kitabın tanıtım videosunda Özcan, Gladwell’in herhangi bir alanda uzmanlaşmanın anahtarı olarak öne sürdüğü 10 bin saat kuralının yer aldığı pasajı odağına alıyor.

Gladwell’in alan fark etmeksizin uzmanlığa ulaşmak için ilgili konuyla bir süre haşır neşir olmanın gerekliliğine dikkat çeken ve uzun vadeli analizler ışığında bu sürenin 10 bin saate denk geldiğini öne süren 10 bin saat kuralının ayrıntıları ve başarıyı kovalarken yolunuzu aydınlatabilecek daha fazla içgörü için Malcolm Gladwell’in Outliers (Çizginin Dışındakiler) kitabına artık Storytel kütüphanesinden de ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.