Oprah Winfrey’den mükemmel yaşamın sırrı

Weight Watchers'ın milyon dolarlık yatırımcısı Winfrey markanın yeni kampanyasının da reklam yüzü.

26.12.2016 - 15:32 | Arzu Nilay Kocasu

Oprah Winfrey'den mükemmel yaşamın sırrı

Geçen yıl ekim ayında Weight Watchers’a 43 milyon dolarlık yatırım yapan Oprah Winfrey, yaklaşık bir yıllık bir aranın ardından, mükemmel ve dolu dolu yaşanacak bir yaşamın sırrını paylaştığı iki yeni reklam filmiyle ekranlarda. Weight Watchers ile yaklaşık 20 kilo veren Winfrey’in kendi hikâyesiyle başlayan kampanya, Weight Watchers Pazarlama Departmanı Kıdemli Başkan Yardımcısı Maurica Herrara’nın açıklamasına göre, markanın diğer üyelerinin hikâyeleriyle devam edecek.

Kaliteli bir yaşam ile kilo vermek arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaklarını vadettiği hedef kitlesini şanslarını denemeye ve Weight Watchers üyeliklerini başlatmaya davet eden Oprah Winfrey’nin, markanın fazla kiloları nedeniyle sekse küsen kadınların dertlerine ortak olduğu tepki çeken kampanyasından daha risksiz bir iş çıkardığı aşikar. Öte yandan, vaadin gerçekleştirilebilirliğine tam anlamıyla ikna olmak için kampanyanın gelecek reklam filmlerine de şöyle bir göz atmak gerekecek muhtemelen.

Kaynak: Advertising Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.