OPET, ‘Fullmesaj’ ile müşterilerine kulak veriyor

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi'ne göre iki yıldır akaryakıt tüketicisinin en beğendiği...

30.07.2008 - 13:54 | MediaCat

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre iki yıldır akaryakıt tüketicisinin en beğendiği marka seçilen OPET; “fullmesaj” ile müşterilerinin her türlü öneri, takdir ve şikayetlerini sadece bir kısa mesajla, 7 gün 24 saat dinleyecek.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan OPET, daha iyi hizmet verebilmek için “fullmesaj” adı verilen yeni bir iletişim kanalı kurdu.

OPET müşterileri, “fullmesaj” kanalıyla, OPET istasyonları ve personeliyle ilgili her türlü görüşlerini kısa mesaj olarak OPET’e iletecek. İlgili personel ve yöneticilere gelen mesajlar, aynı zamanda çağrı merkezinde de takip edilecek. Böylece tüketicilerin her konudaki olumlu veya olumsuz görüş, öneri ve dilekleri anında dinlenerek, hızla harekete geçilecek.

OPET’e “fullmesaj” kanalıyla görüşlerini iletmek isteyen tüketiciler, cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne SIKAYET, ONERI ya da TAKDIR yazıp boşluk bırakarak, ilgili personelin yaka kartında yer alan sicil numarasını ve görüşlerini ekleyip 0532 444 67 38’e gönderebilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.