Önce sen kapat… Hayır sen!

Singapur merkezli telekomünikasyon markasından günümüz gerçekliğiyle örtüşen bir reklam kampanyası.

20.10.2017 - 18:31 | Gönül Hadımlı

Önce sen kapat... Hayır sen!

Bazı çiftler ara sıra da olsa birbirlerini özlemeyi tercih eder. Bazılarıysa görüşmedikleri zamanlarda da konuşmaya devam etmeyi. Yan yana olmadıkları anların çoğunu telefonla birbirleriyle konuşarak geçiren çiftlerin sayısı oldukça fazladır.

Singapur merkezli telekomünikasyon markası Singtel, bağlantı gücünü vurguladığı yeni kampanyasında birbirlerinin hayatlarına her daim dahil olmak isteyen çiftlerin bitmek bilmeyen telefon konuşmalarını odağına alıyor. Gerçek hayatta da ünlü bir çift olan DJ Kimberley Wang ve aktör Shawn Pow’ın başrolünü üstlendikleri reklam filminde, görüntülü konuşmalarını asla bitirmek istemeyen çiftin meşhur “önce sen kapat, hayır önce sen” diyaloglarına tanıklık ediyoruz.

Singtel Mobil Pazarlama Başkan Yardımcısı Diana Chen, kampanyayı şu sözlerle özetliyor:

“Kampanyada Singtel’in 4G veri ağının gücü gerçek hayatta da ünlü bir çift olan Shane Pow ve Kimberly Wang’in eğlenceli hikâyesi üzerinden anlatılıyor. Çoğumuz reklam filminin senaryosunda sevdiklerimizle hiç bitmesini istemediğimiz görüntülü konuşmalar yaparken kendimizi görebiliriz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Singtel
  • Reklam Ajansı: BBH
  • Yapımevi: Freeflow
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.