OMO’nun yeni reklam filmi yayında

'Çevre Dostu' yeni Konsantre OMO performans ve beceri üstünlüğünü yaratıcı bir kampanya ile anlatıyor...

05.12.2008 - 15:50 | MediaCat

‘Çevre Dostu’ yeni Konsantre OMO performans ve beceri üstünlüğünü yaratıcı bir kampanya ile anlatıyor!

Sürdürülebilir üretim ve tüketim stratejileriyle çevreyi koruma misyonunu benimseyen OMO, konsantre hale gelerek daha az deterjanla aynı etkili temizlik sonucunu sunan yeni ürününü yaratıcı bir reklam kampanyası ile destekliyor.

Kampanyanın televizyon reklamları “Bazen küçük olmak güçlü olmak demektir” temasından yola çıkıyor. Reklam filminde ormanda dolaşan bir grup çocuk bir dere kenarına geliyor ve buldukları kütüğün üzerinden karşı kıyıya geçmeye çalışıyorlar. Çocukların çabaları sonuçsuz kalırken, aralarındaki küçük bir çocuk kütüğün içinden geçerek karşı kıyıya ulaşmayı başarıyor.

Reklam filminde, yeni Konsantre OMO’nun her gramında bulunan daha fazla aktif enzim ve leke çıkarıcı özelliği ile ‘küçük olmasına rağmen son derece etkili ve güçlü olduğu’ vurgulanıyor.

Eş zamanlı olarak yayına giren diğer televizyon reklamında ise büyük çocuk Ali’nin standart OMO kullanan annesi ile küçük çocuk Alican’ın ‘Yeni Konsantre OMO’ kullanan annesinin yıkadıkları çamaşırlar karşılaştırılıyor; yeni Konsantre OMO’nun eski OMO’yla aynı miktarda çamaşır yıkadığı esprili bir dille vurgulanıyor.

Kampanyanın yazılı basın reklamlarında ise bazı günlük gazete eklerinin ana sayfaları %33 küçültülerek, OMO’nun ‘Kendisi küçük, etkisi büyük’ mesajının okurlara iletilmesi hedeflendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.