OMD’nin yeni CEO’su Oğuz Yavuz

2002 yılından bu yana Türkiye’de medya planlama ve satın alma hizmetleri veren OMD Türkiye’nin genel müdürlük pozisyonuna kuruluşundan bu

08.02.2007 - 12:30 | MediaCat

2002 yılından bu yana Türkiye’de medya planlama ve satın alma hizmetleri veren OMD Türkiye’nin genel müdürlük pozisyonuna kuruluşundan bu yana görev alan Oğuz Yavuz getirildi.

Genel müdür yardımcılıklarına Alpay Çiloğlu (CFO), İrem Ayar Öğüdücü, Elif Önal ve Füsun Karabıyık atandılar.

Pazarlama iletişim grubu Omnicom bünyesinde yer alan OMD, dünyanın 80 ülkesinde 140 ofiste faaliyet gösteriyor. OMD Türkiye, OMD Digital, Metrics ve Brandlab hizmetleriyle medya planlama alanında faaliyet gösteriyor.

Oğuz Yavuz, yaptığı açıklamada dünyada ve Türkiye’de değişen medya dinamiklerini takip ederek müşterilerin ihtiyaçlarına göre yeni medyalar yaratmanın öncüsü olacaklarını ve konvansiyonel medyalarda yeni planlama teknik ve metotlarını kullanarak müşterilerinin medya yatırımlarından maksimum yarar sağlamak için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.