David Verklin, Cannes medya jürisine başkanlık edecek

54. Cannes Lions Uluslar arası Reklam Festivali organizatörleri, Carat

08.02.2007 - 15:51 | MediaCat

54. Cannes Lions Uluslar arası Reklam Festivali organizatörleri, Carat Amerika CEO’su ve Carat Asya-Pasifik başkanı David Verklin’in festivalde medya jürisine başkanlık edeceğini açıkladı.

Carat’ta 1998 yılında Amerika CEO’su olarak çalışmaya başlayan Verklin, 2005 yılında Carat Asya Pasifik’in de CEO’luğu yürütmeye başladı. Görevi gereği Verklin, Carat’ın Amerika Birleşik devletleri, Latin Amerika, Kanada ve Asya-Pasifik’teki işlerini yönetiyor.

Verklin’in liderliğinde Carat Amerika, sektörde hızla büyüyen ajans, 2001 yılında Advertising Age tarafından yılın medya ajansı ödülüne layık görüldü. Carat, şu anda aralarında Pfizer, P&G, Revlon, Motorola, Adidas, Philips, Hyundai ve Kia gibi dev markaların da bulunduğu 300 müşteriye hizmet veriyor.

Festival Başkanı Terry Savage, Verklin’in saygı duyulan uluslararası bir lider imajına sahip olduğunu ve böyle bir ismin festivalde medya alanının jüri başkanlığı görevini yürütmesinden büyük onur duyduklarını dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.