MediaCat

Olimpik Anneler depremzedelere umut oluyor

P&G Türkiye, “Umutla Paris 2024” kapsamında 36 sporcu ve ailesine destek olacak.

P&G Türkiye’nin Türkiye’de spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla 2014 yılından bu yana yürüttüğü Olimpiyat Anneleri projesi genişleyerek devam ediyor. “Umutla Paris 2024” söylemiyle yol alan proje, Umut Evi hareketinin bir adımı olarak, deprem bölgesinde spor okulu açmaya hazırlanıyor.

Şu ana kadar 24 bin anneye eğitim veren ve 330 bin spor ekipmanı sağlayan P&G Türkiye yeni dönemde 36 sporcu ve annesinin yanında olacak.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun ev sahipliğinde, Fransa İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin’ın açılış konuşmasıyla, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Genel Sekreteri Neşe Gündoğan ve Olimpik Anneler ile milli sporcuların katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında, bilgisi ilk kez paylaşılan spor okuluna dair detaylar da verildi. Turnaoğlu, “Yine TMOK işbirliğiyle Gaziantep’te açacağımız spor okulu sayesinde afet bölgesinde çocuklara bedensel, zihinsel ve ruhsal açıdan daha sağlıklı bir hayat için fırsat eşitliği sunmuş olacağız. Önümüzdeki dönemde başlatacağımız kampanyayla tüketicilerimizin de bu programa destek olmasını sağlayacağız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.