MediaCat

Kariyer planlamasına Özyeğin’den yenilikçi çözüm

Üniversite’nin düzenlediği ‘Üçüncü Sektörel Oryantasyon Günleri’ başladı.

Kariyer planlamasına Özyeğin’den yenilikçi çözüm

Öğrencilerin ve öğretim üyelerinin de desteğini alan Özyeğin Üniversitesi Sektörel Eğitim ve Öğrenci Gelişim ekibi, geleneksel kariyer günlerini baştan yarattı.

Etkinlik, günümüz iş piyasasında giderek önemini kaybeden geleneksel ‘kariyer günleri’ ve ‘kariyer fuarları’na daha hedef odaklı ve yenilikçi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Uygulama ile öğrenciler, henüz mezun olmadan artık bir düğmeye tıklayarak herhangi bir şirket hakkında ayrıntılı bilgi edinebilecek; firmalar da aynı kolaylıkla kendileriyle ilgilenen başvuru sahiplerini araştırıp onlara ulaşabilecek.

50’yi aşkın şirketle deneyim paylaşımı

Detaylı bir çalışma ve planlamayla ortaya çıkan bu iki haftalık program, her büyüklükte ve her türden 50’yi aşkın şirket ve yöneticilerinin katıldığı sayısız akademik, profesyonel, sosyal ve sportif etkinliğin öğrenciler tarafından deneyimlenmesi için son derece değerli fırsatlar sunuyor. Programda, İngilizce hazırlık okulu öğrencilerinden mezunlara kadar herkesin zevkine hitap eden bir seçenekler yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.