Obamalar çizgi film oldu

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama'nın çizgi filmi yapıldı. Animasyonda akşam yemeğine çıkan çiftin günü ironik bir biçimde anlatılıyor.

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın çizgi filmi yapıldı. Animasyonda akşam yemeğine çıkan çiftin günü ironik bir biçimde anlatılıyor.

Türkiye’de karikatüristler mahkemeye verilirken Amerika Birleşik Devletleri’nde, başkan Obama ve eşi Michelle Obama’nın akşam yemekleri, yatak muhabbetleri ve sabahları komik bir biçimde animasyonda ele alınıyor.

Romantik bir akşam yemeği ile başlayan animasyonda, yalnız kalma çabası çok da başarılı olamayan Obama çiftini, etraftaki meraklı gözler, gazeteciler ve sürekli çalan cep telefonu bir türlü rahat bırakmıyor.

Yanında para taşımaya alışık olmayan başkan cüzdanı unutunca hesabı ödeyemiyor ve eşi Michelle Obama’yla beraber restorantın bulaşıklarını yıkamak zorunda kalıyor.

Çizgi filmde Obama çiftinin yatak sohbetlerine, tartışmalarına ve hayatlarına dair birçok detaya rastlamak da mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.