Obama Yonja.com’da canlı yayında

Yonja.com, ABD Başkanı Obama'nın tarihi Türkiye ziyareti sırasında öğrencilerle gerçekleştireceği toplantıyı canlı olarak yayınlayacağını duyurdu...

07.04.2009 - 11:40 | MediaCat

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, ABD Başkanı Obama’nın tarihi Türkiye ziyareti sırasında öğrencilerle gerçekleştireceği toplantıyı canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. Dijital yayın sponsoru Alpella Ole ve Yonja.com, bölgedeki bu tarihi ziyaretin bir parçası olmaktan ve Başkan Obama’nın üniversitelilerle yapacağı konuşmayı milyonlarca genç insana ulaştırmaktan gurur duyuyor.

Yonja Media Group CEO’su Kerim Baran “Şirket ofislerimizin hem ABD hem Türkiye’de konumlanmasından dolayı Başkan Obama’nın internet ve yeni medya teknolojilerini ne kadar efektif kullandığını çok iyi biliyoruz ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Yalnızca bir hafta önce Başkan Obama’nın Beyaz Saray’da internet üzerinden halkla gerçekleştirdiği sohbete şahit olduk. Biz de Yonja.com olarak bu yakınlıktaki iletişimi Başkan Obama ve Türk gençleri arasında gerçekleştirecek olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Toplantının teması “Dinleme: Öğrencilerin global sorunlara bakışı ve bu sorunlara Amerika Birleşik Devletleri’nin yaklaşımı nasıl olmalıdır?” şeklinde olacak. Başkan Obama, İstanbul içinde ve çevresinde bulunan üniversitelerden yaklaşık 100 öğrenci ile görüşecek. Toplantı 7 Nisan Salı günü saat 12.20’de Yonja.com’dan canlı olarak yayınlanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.