Normale dönen akışla Survivor yine ilk sırada

20 Mayıs’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

21.05.2014 - 16:14 | MediaCat

Soma faciası dolayısı ile Cumartesi gecesi olan yayınını Pazara kaydıran Survivor’ın ada konseyi ile geçen bölümü Salı akşamı yayınlandı. Sosyal TV izleyicilerinin her daim heyecanla bekledikleri ada konseyi yayınları bu haftada şaşırtmadı ve yayınlandığı günü birinci sırada kapattı. Sosyal TV izleyicilerinin heyecanla “SMS sıralaması 1. Turabi 2. Sahra 3. Yigit 4. Akin 5. Müge” gibi tweetler ile sonuçları paylaştığı gecede Müge’nin adaya veda etmesi sıkça tartışıldı. Kurt Seyit ve Şura İstanbul’un yeni bölümü Sosyal TV izleyicileri arasında karışık duygularla karşılandı. Seyit ve Şura’nın ayrılıp ayrılmadığı sorusu ile ekran serüvenlerine başlayan Sosyal TV izleyicileri, dizinin ilerleyişinden memnuniyetsizliklerini dile getirdi. “Birisi Kurt Seyit ve Şura’nın tutmadığını ve artık yayından kaldırılması gerektiğini söylemeli” yorumları yapılırken “Kusura bakmayın, ne hikâyeye tutunabiliyorum, ne rejiye, ne senaryoya, ne de çok sevdiğim insanlara #KurtSeyitveŞura izleyemem artık.” diyen izleyiciler de oldu. Küçük Ağa bu haftada da geçen haftaki yerini koruyarak günü üçüncü sırada bitirdi. Dizi “#kucukaga bu hafta yine bomba gibi. Bütün acı ve kederinizi unutturmaya birebir. Ailecek soluksuz izliyoruz, alkışlar size!” diyen Sosyal TV izleyicilerinden tam not alırken “Geride bir hayat bıraktığında, bir parçan hep geçmişte kalıyor…” repliği en çok paylaşılan içeriklerden birisi oldu.

Yedi Güzel Adam, yayınlanan tekrar bölümü ile Salı gününü dördüncü sırada kapattı. Sosyal TV izleyicisinin şair tarafına seslenen dizi bu gecede istisnayı bozmadı ve izleyicilerinin sevdikleri sözleri ve dizeleri sıkça paylaştıkları bir performansa imza attı. İrfan Değirmenci, doğru habere ulaşmak isteyen Sosyal TV izleyicilerinin müdavimi olduğu programı İrfan Değirmenci ile Günaydın ile Salı gününü beşinci sırada kapattı. Salı günleri olan Meclis toplantısına dikkat çektiği yayınında Soma’dan ve Soma felaketi ile ilgili tutuklamalardan ve gözaltılardan bahsetti. Ayrıca Sosyal TV izleyicileri Soma faciasında hayatını kaybeden iki işçinin de ataması yapılamayan öğretmenlerden olduğuna dikkat çekerken, İrfan Değirmenci’den bu konuya değinmesini rica etti.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 20 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.