Nokia iPhone rekabetine hazırlanıyor

Nokia, Apple'ın iPhone'larıyla rekabet etmek üzere bir dizi...

03.09.2008 - 10:34 | MediaCat

Dünyanın en büyük mobil telefon üreticisi Nokia, Apple’ın iPhone’larıyla rekabet etmek üzere bir dizi yeni telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni telefonlarla 2 milyondan fazla şarkı bir yıl boyunca ücretsiz indirilebilecek. Telefonların fiyatları 100-300 sterlin arasında değişecek. Nokia telefonların yılbaşında popüler hale gelmesini umuyor. Böylece ebeveynler internetten müzik indirmeyi seven çocuklarına bu yeni ürünü alabilecek.

Nokia’nın İngiltere’deki biriminin idari direktörü Simon Ainslie, Guardian gazetesine yaptığı açıklamada Nokia Comes With Music adı verilecek olan bu yeni girişimin satışlarının yılbaşında bir numaraya yükseleceğine inandıklarını belirtti.

Bu uygulamanın İngiltere’den sonra Almanya, Fransa ve ABD’de de hayata geçirilmesi bekleniyor. Nokia sağlayacağı hizmetler için müzik şirketlerine lisans ücreti ödeyecek. Uzmanlar Comes With Music uygulamasının Nokia’nın cep telefonlarına ekstra bir değer katacağını düşünüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.