Allianz dünyanın en iyi sigorta şirketi seçildi

Allianz, Reactions Dergisi'nin, okuyucuları arasında yaptığı anketin sonuçlarına göre...

03.09.2008 - 11:08 | MediaCat

Allianz, Reactions Dergisi’nin, okuyucuları arasında yaptığı anketin sonuçlarına göre “Dünyanın En İyi Sigorta Şirketi” ve “Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” ödüllerinin sahibi oldu.

Allianz tarafından dün yapılan açıklamada, şirketin dünyada sigorta ve reasürans sektörünün nabzını tutan Reactions Dergisi’nin her yıl sektörün en iyilerine verdiği Reactions Ödülleri’nden bu sene üç ödülle döndüğü bildirildi. Allianz, hem “Dünyanın En İyi Sigorta Şirketi” ödülünü aldı hem de 2007’de olduğu gibi bu sene de “Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görüldü.

Allianz Grup CEO’su Michael Diekmann ise “Sigorta Sektöründe Yılın CEO’su” seçildi. 26 Ağustos’ta New York’da Rockefeller Center’da yapılan ödül töreninde konuşan Allianz Grup CEO’su Michael Diekmann, bu tarz tanımlamaların, daha büyük beklentileri yerine getirmenin sorumluluğunu da beraberinde getirdiğini kaydetti. Diekmann, zorlu pazar şartları düşünüldüğünde, müşterilerine risklerini ve fırsatlarını yönetmede etkili bir biçimde destek olmanın her zamankinden daha fazla hassasiyet gerektirdiğine dikkat çekti. Reactions’ın her yıl düzenlediği ankete bu sene derginin 14 bin okuyucusu katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.