Nivea yaz ikilemlerine son veriyor

Marka Facebook uygulaması ile yaz kararsızlıklarına son veriyor.

17.07.2014 - 09:57 | MediaCat

NIVEA, NIVEA Sun Protect&Bronze için Facebook’ta yaptığı eğlenceli bir uygulamayla tüketicisinin karşısına çıkıyor.

NIVEA Sun Protect&Bronze cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken bronzlaşmayı da sağlıyor. NIVEA Sun Yaz İkilemi uygulaması da ürünün ortadan kaldırdığı “Korunmak mı, bronzlaşmak mı?” ikilemine vurgu yapıyor. Yazın güzellikleri arasında kararsız kalan kullanıcılarını yakalayarak, onlara ikilemde kalacağı sorular soruyor. Mesela uygulamada karşınıza “Havuz mu yoksa deniz mi?” ya da “Plaj terliği mi sandalet mi?” gibi seçim yapması zor ikilemler çıkabilir. Böylece kullanıcılar tercihleri doğrultusunda nasıl bir yaz insanı olduğunu öğrenerek kendilerini keşfetme şansı da yakalıyor. Eğlenceli sorularıyla dikkat çeken uygulama, yaz ile ilgili eğlenceli kararsızlıklar yaşatıyor.

Uygulamanın sonunda “NIVEA Sun Protect&Bronze’la yaz ikilemleri artık tarih oluyor! Korunurken bronzlaşmanın tadını çıkar!” diyen marka, NIVEA Sun Protect&Bronze’un tüketicilere vermek istediği “artık seçim yapmak zorunda değilsiniz, güneşten korunurken de bronzlaşabilirsiniz.” Mesajını da eğlenceli bir şekilde iletmiş oluyor.

Künye: :
Reklamveren: NIVEA
Reklam Ajansı: Utopic Farm
CCO:  Burak Demiral
Art Direktör:  Can Yelok
Sosyal Medya Direktörü: Ali İhsan Altıparmakoğlu
Marka Yöneticisi: Işıl Efe
Metin Yazarları: Aslı Aker, Burcu Alver
Reklamveren Temsilcisi: Ezgi Çakmak
Mecra: Sosyal Medya

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.