MediaCat

Nil, Dove’un sesi ve yüzü oldu!

Nil Karaibrahimgil, Dove’un televizyondaki sesi ve dijital dünyadaki yüzü olacak.

Nil, Dove’un sesi ve yüzü oldu!
Unilever Şanghay’da bir grup Türk gazeteciyle yaptığı basın toplantısında dünyada ve Türkiye’deki güzellik trendleriyle ilgili araştırmalarını paylaştı. Bu araştırmaya göre, Türkiye kişisel bakım alışkanlığında gelişmiş ülkelerin oldukça gerisinde yer alıyor.

Bunun yanı sıra, Nil Karaibrahimgil ile Dove markasının anlaştığını belirten marka Nil’in, Dove’un televizyondaki sesi ve dijital dünyadaki yüzü olacağını belirtti.

 
Karaibrahimgil bu tanıtım kampanyasından önce de ilginç bir şekilde Dove markası ile bir araya gelmiş. Daha öğrencilik yıllarında, Bebek’te bir kafede otururken o dönemin tanınmış mankenlerinden biri, Nil’e yaklaşmış ve Prag’ta çekilecek bir reklam filminde oynamak ister misin diye sormuş.
  
Nil Karaibrahimgil reklam çekimleri için Prag’a gittiklerinde dünyanın dört bir yanından kızların geldiğini ve Amerikalı yönetmenin kendisine yaklaşarak "bunu neden getirdiniz?" diye sorduğunu belirtiyor. Önce nedenini anlayamadığını ama daha sonra yönetmenin "Dove biraz daha olgun kadınlara hitap ediyor, bu çok küçük" dediğini söylüyor.
 
Nil, 1996’da bu reklam filminde oynayamamış ama Dove için bir şarkı bestelemiş. Bu şarkı da onun "bir marka için yaptığı ilk şarkı”ymış.
 
Nil Karaibrahimgil’in “Bırak saçına Dove baksın” şarkısını seslendirdiği reklam filmi televizyonda yayınlanmaya başladı, dijital medya için hazırlanan filmler ise gelecek hafta yayına girecek. Nil Karaibrahimgil, cilt temizliği, cilt bakımı, deodorant ve saç bakım ürünlerinden oluşan dört kategorisindeki reklamlarda yer alacak. 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.