Nike+ Accelerator uygulaması başlıyor

TechStars tarafından desteklenen Nike+ Accelerator, üç ay boyunca öğretici özelliğe sahip hızlandırıcı cihaz için 10 şirkete ev sahipliği yapacak.

20.12.2012 - 11:19 | MediaCat

Nike+ Accelerator'dan davet var

2006 yılında sporcuları güçlerini fark etmeye teşvik etmek üzere dijital ürünler ve dijital hizmetler koleksiyonu olarak kurulan Nike+, kendisiyle aynı görüşü paylaşan; NikeFuel, the Nike+ FuelBand ve Nike+ Running uygulamalarına katkıda bulunacak şirketler arıyor.

TechStars tarafından desteklenen Nike+ Accelerator, üç ay boyunca öğretici özelliğe sahip (Nike+ Accelerator mentorları, her biri kendi alanında uzman teknik, sporcu ve girişimci kişilerden oluşuyor) hızlandırıcı cihaz için 10 şirkete ev sahipliği yapacak. Burada seçilecek firmaların Nike+ platformunu ve NikeFuel’i geliştirmeleri amaçlanıyor; başvuruları değerlendirme sürecinde ise kullanıcılara sağlıklı yaşam biçimi konusunda yardımcı olacak ve ilham verecek öneriler dikkate alınacak.

Nike+ Accelerator, bu bağlamda Nike+ teknolojisini kullanarak sporculara ve sporseverlere esin kaynağı olacak ürün ve hizmetler sunan şirketlerin başvurularını kabul edecek.

Başvuru için son gün 3 Şubat 2013. Seçilen şirketlerle ay sonuna kadar irtibata geçilecek. Program ise martta başlayıp hazirana kadar devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.