Nexum Boğaziçi Turquality kapsamında

Nexum Boğaziçi, Turquality kapsamına girdi.

03.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Nexum Boğaziçi, Turquality kapsamına girdi.

Markalaşma programı olan Turquality, üye markalarını sadece tanıtım ve ürün geliştirme konularında değil lisans ve bilişim yatırımlarında da destekliyor. Artık, Turquality programı kapsamında desteklenen markalar Nexum’dan alacaklarılisans ve bilişim danışmanlığı hizmetlerinde devletten yüzde 50 destek alabilecekler.

Nexum Boğaziçi CEO’su Emre Gürül Turquality kapsamına alınmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:” Türkiye’nin markalaşma sürecindeki en önemli projelerinden biri olan Turquality programında yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Nexum olarak yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerle uluslararası başarılara imza atıyoruz. Türkiye’de büyük şirketlerin yanı sıra dünya şirketleri ile yabancı pazarlarda rekabet etmeyi hedefleyen şirketlere yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Turquality kapsamında çok daha büyük hedeflere ulaşabileceğimizi düşünüyoruz.”

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.