Netpoint Interactive Mobiltim’e PR 2.0 hizmetleri vermeye başladı

İnternet ortamında Halkla İlişkiler faaliyetlerinde bulunmak isteyen markalara PR 2.0 hizmetleri sunan...

23.02.2009 - 10:10 | MediaCat

İnternet ortamında Halkla İlişkiler faaliyetlerinde bulunmak isteyen markalara PR 2.0 hizmetleri sunan Netpoint Interactive, müşteri portföyüne Mobiltim A.Ş.’yi ekledi.

Netpoint Interactive, Kurumsal SMS, Mobil Pazarlama ve Araç Takip sistemleri konusunda faaliyet gösteren Mobiltim A.Ş.’ye PR 2.0 hizmetleri vermeye başladı. İnternette Halkla İlişkiler faaliyetlerinde bulunmak isteyen kuruluşlara özel hizmetler sunan Netpoint Interactive, online basın odası ve basın bülteni dağıtım servislerini sahibi olduğu Kurumsalhaberler.com web sitesi üzerinden veriyor.

Netpoint Interactive yönetici ortağı Murat Buyurgan yaptığı açıklamada; “İnternet ve teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketlere ne gibi hizmetler sunabileceğimizi çok daha kolay anlatabiliyoruz. Bu sebeple PR 2.0 hizmetlerimiz konusunda oluşan müşteri portföyümüzde internet ve teknoloji şirketleri dikkat çekiyor!” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.